8 Weeks Fit

Як думаєте, чи може процес схуднення бути веселим та навіть в міру азартним? “Чому б ні”, - сказали тренери фітнес-студії Fitonyashka і створили ефективний марафон схуднення 8WeeksFit. Унікальна програма схуднення, яку ми практикуємо вже досить довгий час, набрала море схвальних відгуків вдячності від наших клієнтів. В чому ж полягає суть цієї програми та чому саме 8WeeksFit користується такою популярністю серед відвідувачів Fitonyashka?

Справа в тому, що людині відводиться певний час для досягнення мети, психологічно так легше худнути, працювати над собою, відмовитися від певної їжі і тд. Адже немає невизначеності, як при звичайному відвідуванні тренажерних залів, фітнес-занять і тд. Ви приходите до нас і ваш координатор вже гарантує, що через 8 тижнів, ви будете іншою людиною. Знаючи це, набагато легше і приємніше докладати максимум зусиль при виборі їжі чи тренуванні. Програма схуднення за 8 тижнів складається із:

  • 24-х повноцінних тренувань у фітнес-студії у зручний для вас час;
  • 24-х тренувань вдома;
  • 4-х лекцій про правильне харчування (консультація із сертифікованим дієтологом щодо вашого персонального раціону, його коригування та поради щодо того як навчитися самостійно складати щоденний раціон згідно з особливостями власного організму);
  • вихідні матеріали, а саме - доступ до закритого інстаграм-аккаунту із порадами та відеоматеріалами тренувань;
  • щоденні звіти та консультації у вайбер-групі;
  • щотижневий моніторинг досягнутих результатів;
  • можливість отримати грошову винагороду.

Як Мені Спробувати?

Всіх бажаючих випробувати власну силу волі та досягти бажаних результатів швидко, якісно і без шкоди для здоров’я, радо запрошуємо приєднатися до нашої крутої команди. Контактуйте з нами у будь-який зручний для вас спосіб: контактна форма на вебсайті, зв’язок з адміністратором, особиста зустріч чи повідомлення у соцмережах. Поспішайте, адже кількість місць обмежена!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios