Курси інструкторів

Любите спорт? Будь-які тренування не лише вам під силу, а й приносять неабияке задоволення? Друзі часто питають поради як досягти таких же результатів? Чому б не займатися цим професійно? Пройдіть курси інструктора групових програм від Fitonyashka, отримайте сертифікат, та зробіть карколомну кар’єру у світі тренерства.

Як? Де? Коли?

Завітайте у одну із студій мережі фітнес-центрів Fitonyashka у будь-який час, та забронюйте місце для навчання. Весь курс триватиме всього 3 тижні, а результати приноситимуть вам дохід протягом дуже довгого часу. Досі вагаєтеся чи дійсно потрібне вам навчання? Ось три категорії людей, яким Fitonyashka рекомендує пройти курси інструкторів:

  1. Людям із професійною спортивною освітою, котрі хочуть освоїти нову престижну професію та удосконалюватися як фахівець цієї справи.
  2. Людям, котрі досягли чималих успіхів в спорті і знають, що могли б тренувати інших.
  3. Клієнтам фітнес-студій, котрі хочуть тренуватися самостійно за професійними методиками.

Програма нашого курсу дозволяє охопити декілька галузей спорту, тому що б ви не обрали в подальшому, ви вже матимете хорошу базу знань та навичок у цій сфері. З вами працюватиме сертифікований інструктор і дієтолог, а також засновниця фітнес-студії Fitonyashka Галина Олійник. Навчання за напрямками:

  • Аеробіка(Музикальність/Структура/Біомеханіка/Розминка/Заминка);
  • Степ-аеробіка;
  • Силовой тренінг з різним обладнанням;
  • Стретчинг;
  • Функціональні тренування з TRX петлями.

Хочете досягти успіху? Навчайтеся у професіоналів! У фітнес-студії Fitonyashka у вас буде прекрасна можливість для цього. Причому за досить приємну ціну. Звертайтеся до нашої адміністрації вже зараз, не відмовляйте собі в можливості бути кращими! Можливо, саме вам судилося стати супер-тренером? Ми були б щасливі знати, що перший крок до успіху ви зробили саме з нами!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios