Потрібно швидко скинути зайву вагу, а часу не багато? Фітнес – це ваше рішення. Не шукайте інших способів схуднення, адже цей - найефективніший, а в поєднанні із збалансованим харчуванням - ще й найшвидший. У чому ж справжня суть фітнес-заняття? Цей найпопулярніший у світі вид спорту спрямований на забезпечення здоров'я організму та підтримку фізичної форми. У зв'язку з цим існує дуже багато різновидів фітнесу, кожен з яких розроблений для досягнення різних результатів, а також відповідає віку, статі та фізичній формі людини.

Фітнес тренери студії Fitonyashka з радістю допоможуть кожному клієнту добитися омріяних результатів, працюючи в наступних напрямках:

  • Power training - силове тренування за допомогою спортивного інвентарю спрямоване на укріплення різних груп м'язів. За допомогою таких зайнять можна ефективно покращити фігуру, зробити пружними сідниці, сформувати гарний рельєфний прес та гарні руки.
  • Circular TRX - високоефективне та надзвичайно потужне тренування з використанням спеціальних TRX-гумок. Такий метод більш спрямований на нарощення та укріплення м'язів а також підвищення рівня витривалості тіла.
  • Functional training - різноманітні та знайомі кожному вправі, що допомагають покращити фізичну підготовку людини, позбутися лишньої ваги, та отримати гарне підтягнуте тіло. Зазвичай, сюди відносимо присідання, випади, підтягування, повороти, нахилі тулуба та ін.
  • Step – альтернативний вид аеробіки, суть якого полягає у відпрацюванні ритмічних рухів із ступанням на підвищення. Тренування відбуваються у швидкому темпі та супроводжуються відповідною музыкою.
  • Tabata - це максимально ефективні інтервальні тренування, завдяки яким людина може спалювати до 14 калорій за хвилину і суттєво пришвидшити процес метаболізму.
  • Cardio Training - спосіб інтенсивного та ритмічного тренування (біг, аеробні рухи, басейн і тд) що допомагає не лише ефективно скинути вагу, а й покращити роботу сердечно-судинної системи, укріпити м'язи та збільшити витривалість організму.

Фітнес Тернопіль: Як, Де і Колі Тренуватися?

Завітайте у студію Fitonyashka щоб обрати фітнес для жінок у Тернополі, який вам понравиться. До ваших послуг - кваліфіковані та досвідчені фітнес-тренери, які порадять, підкажуть та допоможуть. Ми дбаємо про ваш комфорт та позитивні враження, тому використовуємо нове та якісне спортивне обладнання , а зручне розташування нашої студії дозволить вам швидко і без проблем до нас потрапити.

Віримо, що ви оберете нас! Разом – ми удосконалюємось!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2023. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios