Потрібно швидко скинути зайву вагу, а часу не багато? Фітнес - ось ваше рішення. Не шукайте інших способів схуднення, адже цей - найефективніший, а в поєднанні із збалансованим харчуванням - ще й найшвидший. В чому ж полягає справжня суть фітнес-занять? Цей найпопулярніший у світі вид спорту спрямований на забезпечення здоров’я організму та підтримку фізичної форми. У зв’язку з цим існує дуже багато різновидів фітнесу, кожен з яких розроблений для досягнення різних результатів, а також відповідає віку, статі та фізичній формі людини.

Фітнес тренери студії Fitonyashka з радістю допоможуть кожному клієнту добитися омріяних результатів, працюючи у наступних напрямках:

  • Power training - силове тренування з використанням спортивного інвентаря спрямоване на укріплення різних груп м’язів. За допомогою таких занять можна ефективно покращити фігуру, зробити пружними сідниці, сформувати красивий рельєфний прес і красиві руки.
  • Circular TRX - високоефективне та надзвичайно потужне тренування із використанням спеціальних TRX-резинок. Такий метод більше спрямований на нарощення та укріплення м’язів а також підвищення рівня витривалості тіла.
  • Functional training - різноманітні та знайомі кожному вправи, що допомагають покращити фізичну підготовку людини, позбавитися зайвої ваги, та отримати красиве підтягнуте тіло. Зазвичай, сюди відносимо присідання, випади, підтягування, повороти, нахили тулуба та ін.
  • Step - альтернативний вид аеробіки, суть якого полягає у відпрацюванні ритмічних рухів із ступанням на підвищення. Тренування відбуваються у швидкому темпі та супроводжуються відповідною музикою.
  • Tabata - це максимально ефективні інтервальні тренування, завдяки яким людина може спалювати до 14-ти калорій за хвилину і суттєво пришвидшити процес метаболізму.
  • Cardio Training - спосіб інтенсивного та ритмічного тренування (біг, аеробні рухи, басейн і тд) що допомагає не лише ефективно скинути вагу, а й покращити роботу серцево-судинної системи, укріпити м’язи і збільшити витривалість організму.

Фітнес Тернопіль: Як, Де і Коли Тренуватися?

Завітайте у студію Fitonyashka щоб обрати фітнес для жінок у Тернополі, який вам полюбиться. До ваших послуг - кваліфіковані та досвідчені фітнес-тренери, які порадять, підкажуть і допоможуть. Ми дбаємо про ваш комфорт та позитивні враження, тому використовуємо нове і якісне спортивне обладнання, а зручне розташування нашої студії дозволятиме вам швидко і без проблем до нас потрапити.

Віримо, що ви оберете нас! Разом - ми удосконалюємось!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios