Заняття з флай йоги у фітнес-клубі Фітоняшка

Новий Напрямок у Світі Йоги з Безліччю Переваг

Незважаючи на те, що флай-йога - це відносно нове явище у світі фізичних тренувань, мільйони людей у всьому світі вже встигли назвати такі заняття улюбленими. І не дивно, адже користь від тренувань помітна вже після першого заняття, а задоволення, хороший настрій, та відмінне самопочуття зберігаються протягом всього дня. Все через те, що флай йога - це поєднання різних комплексів вправ із стретчингу, йоги та повітряної гімнастики, що дозволяє ефективно тренувати всі групи м’язів без відчутних і важких силових навантажень. І це далеко не весь список переваг! Повітряна йога підійде тим, хто:

  • веде сидячий спосіб життя з мінімумом фізичних навантажень;
  • хоче покращити гнучкість та витривалість свого тіла;
  • страждає від надмірної ваги,
  • fly yoga для схуднення - ідеальний варіант, адже втрата ваги відбуватиметься поступово, без шкоди організму;
  • хоче укріпити імунітет;
  • бажає підвищити сексуальну активність;
  • нормалізувати роботу гормональної та ендокринної систем;
  • виглядати молодше та здоровіше.

Ви будете приємно вражені, адже вже з першого заняття зможете виконувати складні вправи та пози йоги, не докладаючи великих зусиль. Справа в тому, що тренування з допомогою гамаків дозволяють краще зберігати рівновагу, додають естетики заняттям, а відтак, їх ефективність максимальна. Ще одним плюсом повітряних фізичних вправ є фактично повна відсутність протипоказань. Людина у будь-якомі віці може почати займатися флай йогою: чи то дитина від 5-ти років, чи дорослий віком 50-60 років.

Флай Йога Тернопіль - Як Це Працює у Нас

У Fitonyashka з вами працюватимуть кваліфіковані інструктори, які знають як підібрати оптимальний комплекс вправ для кожного, судячи із індивідуальних особливостей організму. Структура занять для кожної групи різна. Зазвичай, тренування із дорослими розпочинається із легкої розминки, налаштування організму на релакс і умиротворення. Далі - виконуємо прості вправи, а згодом - переходимо до складних, з концентрацією над роботою всіх груп м’язів. Завершуємо роботу розслабленням та дихальними вправами.

Якщо ви досі не обрали свій улюблений вид фізичних навантажень, або ж спробували багато чого, і нічого не сподобалося, тоді запам’ятайте три слова, які підкажуть вам що робити: “Флай Йога, Тернопіль, Fitonyashka”. Завітайте вже сьогодні і переконайтеся самі: флай йога, ціни, на яку дуже приємні, це якраз те, що ви шукали. Після кожного заняття ви відчуватимете приємну легкість та піднесений настрій, і з радістю чекатимете наступної зустрічі з нами. Як і ми з вами!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios