Флай Кідс Тернопіль - Політаємо Разом!

Шукаєте цікавий та оригінальний спосіб як заохотити дитину до занять спортом? Як щодо “погойдатися в своє задоволення”? Думаєте, це жарт? Аж ніяк. Адже спорт може бути дійсно в задоволення, навіть найвибагливішим дітлахам, якщо це флай кідс. Поєднання елементів йоги, гімнастики і просто неймовірних веселощів і задоволення - це те, що отримає ваша дитина на флай-заняттях.

На перший погляд це забавна гра на гойдалках-гамаках, але насправді це ключ до здорового, сильного та витривалого тіла, зміцнення імунітету та вироблення корисної звички займатися спортом. Чим ще корисні заняття із флай-йоги для дітей?

  • По-перше, ваша дитина добре натренує вестибулярний апарат;
  • По-друге, заняття дадуть хороший старт для подальших тренувань, зроблять тіло гнучким та натренованим;
  • По-третє, якщо є певні проблеми із хребтом, то вони повністю можуть бути усунені, постава вирівняється, а суглоби працюватимуть на “ура”;
  • По-четверте, ви подаруєте дитині хороший настрій і заряд бадьорості на весь день, а напруга після важкого дня у школі зникне безслідно;
  • І, по-п’яте, регулярні тренування сприяють покращенню розумової активності.

Як це Відбувається у Fitonyashka

Вже з першого заняття дитина відчуватиме прогрес та позитивний вплив заняття на власний організм. Жодних перевантажень та складних акробатичних трюків. Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, а про наймолодших - найбільше. Саме тому дитячі тренування заслуговують у нас найбільшої уваги, ми ретельно плануємо та підбираємо вправи, аби не лише покращити самопочуття дитини, а й розвеселити та зацікавити її. Заняття флай кідс, зазвичай, ділиться на етапи:

  • Розминка. Інструктор пояснює як користуватися спортивним обладнанням, показує, вислуховує питання та переконується, що всі учасники тренування готові до початку роботи. Згодом, розпочинається легка і плавна розминка, розігріваються основні м’язи, тіло звикає до режиму роботи, і вже після цього можна переходити до наступного етапу.
  • Виконання вправ. Залежно від фізичного рівня підготовки дітей, тренер вибирає які вправи запропонувати групі. Якщо мова йде про новачків, то це кілька найпростіших асан, які можна виконати абсолютно без спеціальної підготовки. З прогресом занять навантаження поступово будуть посилюватися.
  • Релакс. Заняття завершуються невеликою розтяжкою та легкими погойдуваннями на гамаках. Це допомагає врівноважити ритм серця, розслабитися та відчути користь від виконаних вправ.

Радо чекаємо вас у нашому фітнес центрі для Флай Кідс у Тернополі, ціни, адреси та розклад занять вказані на сайті.

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios