Формуйте Корисні Звички з Дитинства

Ніколи не плутайте поняття “заняття фізкультурою” та “дитячий фітнес”. Часом, методи роботи у цих двох галузях схожі, але ніколи не тотожні. Фітнес для дітей не має на меті досягнення ними вершин спорту. Такі тренування, насамперед, розраховані на покращення здоров’я, укріплення імунітету, досягнення хорошого самопочуття, та стимул розвиватися далі. Дуже важливо, в процесі заохочення дитини до занять спортом, показати, що це може бути весело. Саме це, перш за все, ми враховуємо на заняттях фітнесом із нашими наймолодшими клієнтами. Тренування проходять у формі гри: весело, енергійно, і ритмічно. Ми не залишимо вашій дитині часу щоб посумувати, адже з нами неймовірно весело і кольорово. Так, саме кольорово і нетипово, адже кід фіт - це різноманіття елементів та вправ із хореографії, аеробіки, гімнастики і, навіть, східних єдиноборств. Ми не можемо змусити дитину виконувати ту, чи іншу вправу, просто тому, що вона ще не розуміє того, що це принесе їй користь. Натомість, ми трошки хитруємо, граємося і заоохочуємо діток виконати певний елемент.

Кід фіт у Fitonyashka - це грамотно складені та сплановані тренування, з урахуванням віку дитини, її рівня підготовки та, звісно, емоційної складової. Це чудовий спосіб не лише стати сильнішим, а й продуктивно витратити всю енергію, що накопичилася протягом дня. Корисні звички слід формувати з дитинства, і якщо батьки заоохочують дитину з дитинства займатися спортом, то це дуже розумне рішення з їх сторони. Натомість, дитина не лише вам віддячить міцним здоров’ям, а радуватиме батьма іншими позитивними змінами, такими як:

  • зміцненням імунітету та здатності протистояти вірусам та бактеріям;
  • формуванням красивої, витонченої постави;
  • укріпленням м’язів та попередження плоскостопості;
  • покращенням метаболізму;
  • відмінною роботою серцево-судинної системи;
  • збільшується витривалість, формуються такі позитивні риси характеру як наполегливість та цілеспрямованість;
  • зменшується сором’язливість та підвищується впевненість в собі та власних силах.

Фіт Кід Тернопіль: Поспішай Зробити Правильний Вибір!

Зручне розташування, комфортні години роботи, професійні та досвідчені інструктори, нове та якісне спортивне обладнання, зручні студії, море задоволення та хороший настрій вашої дитини - якщо це те, що ви шукаєте, ми з радістю чекаємо вашого візиту. Fitonyashka для фіт кід у Тернополі, ціни розумні, а результати вражаючі. Зробіть перший крок вже сьогодні!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios