Фізична та Емоційна Рівновага При Заняттях Пілатесом

Багато чули про це і нарешті надумали спробувати? Чудова ідея! Проте, перш ніж іти, дізнаймося більше про вид спорту, яким зібралися займатися.

Першопочатково пілатес був розроблений як комплекс та методика виконання вправ для реабілітації танцюристів та спортсменів, які отримали травми. Згодом, коли такий підхід до фізичних навантажень отримав масу схвалень, заняття пілатесом стали використовуватися радше як ефективний спосіб покращення рельєфності тіла, зміцнення м’язів та вирівнювання постави. Шалена популярність пілатесу обумовлена ще і тим, що займатися можна будь-кому і в будь-якому віці. Тут немає різки і ударних навантажень, все відбувається плавно і контрольовано. Пілатес для схуднення також можливий і приносить хороші результати, проте ті, хто мають на меті швидке схуднення, повинні вибрати інший вид навантажень, як-от фітнес, пілатес працює по-іншому. При регулярних заняттях покращується гнучкість тіла, вирівнюється хребет, зменшується навантаження на нього. Всі вправи націлені, в першу чергу, на отримання балансу між фізичною та емоційною складовою, ось чому пілатес - це також своєрідна філософія. Дихальні методики та збалансованість м’язового навантаження - чи не основні складові заняття. Такий підхід допомагає знизити ймовірність отримання травм, бо якщо силові і кардіо-тренування спрямовані на навантаження певних груп м’язів, то при пілатесі м'язи працюють рівномірно. До інших переваг належать:

  • красиве, вміру рельєфне, не “перекачане” тіло;
  • усунення болю в хребті та попереку;
  • плоский і підтягнутий живіт; покращена робота внутрішніх органів;
  • можливість позбутися жиру в проблемних місцях;
  • покращення роботи серцево-судинної системи;
  • можливість займатися людям навіть із хворобами опорно-рухового апарату;
  • чудовий спосіб занять спортом при вагітності та полегшення родів.

Пілатес Тернопіль: Fitonyashka Чекає Саме на Вас!

Готові до змін? Мрієте про гнучке і струнке тіло? Гайда до нас! Колосальна користь для організму і покращення фізичної та емоційної складової тіла - ось що ви отримаєте, забронювавши для себе місце у нашому фітнес-центрі на найкращий пілатес в Тернополі. Ціна вказана на сайті, проте ви також можете звернутися до адміністратора і дізнатися вартість наших послуг та спеціальні пропозиції. Давайте разом зробимо вас красивими і здоровими!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios