Спортивна гімнастика

Спортивна Гімнастика для Дітей у Тернополі - Ключ до Впевненості в Собі

Хочете розвинути в дитини самодисципліну, привити любов до занять спортом та просто покращити її здоров’я? Тоді запропонуйте їй похід на заняття із спортивної гімнастики, які регулярно проводяться у фітнес-студії Fitonyashka. Для вас та вашої дитини старатиметься кваліфікований і досвідчений фахівець, тому у користі і позитивному ефекті від тренувань можете бути впевненими на всі сто. Чим ж приваблює дітей і батьків спортивна гімнастика? З якого віку можна відвідувати заняття, та чи немає ризику отримати фізичні травми під час навантажень? Давайте, у всьому розберемось разом!

Спортивна гімнастика - це вдале поєднання сили, естетики та витривалості. Якщо культивувати ці якості в дитини вже з раннього віку, то у вас виросте сильна духом і тілом особистість, впевнена своїх силах та наполеглива на шляху до успіху.

Найоптимальніший вік для початку тренувань - 5-6 років. Звісно, ви можете приєднатися до тренувань і в 7 чи 8 років, проте, з кожним роком шанс добитися успіху у спорті зменшується. Проте, якщо ваша мета - гарна постава і міцне здоров’я дитини, то розпочати заняття спортивною гімнастикою ніколи не пізно.

Часто батьки запитують наших тренерів про ймовірність травм під час занять. Такий страх цілком виправданий, проте під пильним наглядом фахівця зводиться до мінімуму. На наших заняттях діти поступово отримують фізичні навантаження, в міру їх готовності до виконання складніших елементів. Розпочинаємо роботу над собою, зазвичай, із виконання найпростіших рухів для розвитку загальної фізичної підготовки. Після такого курсу ваша дитина може з легкістю піти в будь-який інший вид спорту, адже основу вона вже здобула. Якщо ж ви вирішуєте залишитись у спортивній гімнастиці, то ми розпочинаємо підготовку маленького спортсмена до виконання перших серйозних елементів гімнастики, кожен з яких ретельно пропрацьовується і обережно та контрольовано виконується.

Час та Вартість Занять

Тренування у фітнес-студії Fitonyashka відбувається у зручний час доби, ви можете переглянути графіки занять на нашому сайті та вибрати найбільш комфортний для вас період дня. З вашими дітьми працюватимуть досвідчені спеціалісти у комфортних та обладнаних усім необхідним приміщеннях. Десятки щасливих дітей та задоволених батьків дозволяють нам стверджувати, що спортивна гімнатика, вартість якої вказана на сайті, це те, в чому ми дійсно досягаємо успіху. То ж чому б і вам не приєднатися до нашої прогресивної команди?

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2020. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios