TRX Тренування у Тернополі - Для Тих, Хто Хоче Більшого

Тренування TRX або Total Body Resistance були винайдені Ренді Хетріком, морським піхотинцем, який для того, щоб “тримати тіло у формі” займався спортом за допомогою підручних засобів - канатів та полотен. Згодом, випадковий винахід здобув велику популярність, а Ренді став мільйонером та засновником нового виду спорту. В чому ж особливість цих фізичних навантажень, на які категорії людей вони розраховані, як і де слід займатися?

Відразу зазначимо, що новачкам у світі спорту не бажано починати роботу над своїм тілом із TRX, обирайте щось легше. Такі тренування, перш за все, силові та статичні, і розраховані на вироблення витримки, та укріплення м’язів. Вони чудово підійдуть людям, які довго займаються спортом, мають досвід виконання важких вправ та хочуть досягнути ще кращих результатів. Вправи виконуються за допомогою спеціального обладнання - тугих міцних резинок. Прості, на перший погляд заняття, вимагають постійного нагляду та контролю тренера, адже ефективність TRX прирівнюється до повноцінного тренування у тренажерному залі. Чи не найбільшим плюсом є універсальність спорядження для занять, адже TRX-петлі дуже компактні, ви можете взяти їх будь-куди з собою, і так само будь-де закріпити. Серед інших плюсів TRX:

  • багатофункціональність (за допомогою тренажера можна виконувати елементи йоги, стретчингу, кардіо-тренувань);
  • можливість тренувати групи м’язів, котрі неможливо задіяти на звичайних тренуваннях;
  • чудовий спосіб позбутися проблем із поставою та хвороб хребта, адже заняття послаблюють тиск на хребет;
  • корисна та дієва альтернатива щоденним тренуванням;
  • можливість налагодити дихальну систему, тому TRX- комплекси розробляються навіть для людей з астмою.

Думаю, це для мене! Куди звернутися?

Якщо ви дійсно готові посилено працювати і отримувати неймовірні результати, Fitonyashka вам в цьому допоможе. Зверніться вже зараз до нашої адміністрації та забронюйте місце для TRX тренування, ціни якого ви знайдете на сайті. Поспішайте, щоб якомога швидше заручитися професійною допомогою тренера і відчути всю силу TRX-тренувань на собі. Розкажіть нам про які результати ви мрієте і ми розробимо комплекс вправ спеціально для вас. Досвідчений спеціаліст постійно слідкуватиме за процесом тренування, за потреби радитиме кращі варіанти та коригуватиме навантаження згідно з прогресом та досягнутими цілями. Наважуйтеся прямо зараз, разом нам все під силу!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios