Зумба - Ваш Ідеальний Фітнес

Надзвичайно веселі, ритмічні та енергійні тренування, від яких ви отримаєте море позитивних емоцій та неймовірний заряд енергії та хорошого настрою на весь день. Зумба була створена для тих, хто прагне вдосконалити власне тіло, але монотонні тренування і повторення типових вправ вже набридли і не викликають бажання займатися. Натомість, зумба - це зовсім інша сторона фітнесу як такого. Це дійсно веселі та кайфові заняття, адже ви не відчуваєте, що працюєте для схуднення. Ви танцюєте під запальну музику і ловите задоволення від кожної хвилини процесу. Хіба ж не про це мріє кожен, хто хоче схуднути, укріпити м’язи і надати тілу нового привабливого силуету? Відповідь “так”? Тоді, танцювальний фітнес саме для вас.

З чого ж складається заняття зумби і в чому його особливість? Насамперед, це мегаефективне поєднання спортивних навантажень та ритмічних кардіо-тренувань у вигляді танцювальних рухів, запозичених із латино-американських танців. За одну годину тренування людина легко спалює 400-500 калорій, при цьому не відчуваючи виснаження та втоми. Навпаки - прилив енергії та бадьорості на весь день. Будь-який фітнес-тренер з впевненістю скаже, що такі тренування найкращі, якщо на меті у вас позбутися зайвих кілограмів, більш того, плюсів у зумби так багато, що, якби захотіти розповісти про всі, на це б пішли години. Ось основні з них:

  • один з найефективніших способів “прокачати” серцево-судинну систему, перевершить ефект від будь-якого іншого кардіо-тренування;
  • хороша нагода покращити танцювальні здібності;
  • розвивається негана пластичність та граційність;
  • навчитися може будь-хто, адже зумба складається з дуже простих рухів;
  • тренування чудово підійдуть людям, які не зовсім “дружать” із спортом; під час занять людина задіює всі м’язи, таким чином, тренуючи тіло повністю;
  • хороший спосіб зекономити у зв’язку з невисокою вартістю тренування zumba фітнес, ціни ви можете переглянути відразу на нашому сайті.

Zumba Фітнес Тернопіль - Fitonyashka Запрошує!

Завітайте до нас на запальну зумбу вже зараз щоб відчути гарячу атмосферу латино-американських “па” та “прокачати” своє тіло на всі 100! Саме для наших відданих клієнтів ми розробляємо супер-тренування, щоб вам не просто сподобалося, а й хотілося знову і знову повертатися у нашу драйвову команду. Бронюйте місце прямо зараз, не відкладайте на потім. З нами весело, не вистачає лише вас!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2020. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios