Джампінг - Ваш Ідеальний Фітнес

Надзвичайно веселі, ритмічні та енергійні тренування, від яких ви отримаєте море позитивних емоцій та неймовірний заряд енергії та хорошого настрою на весь день. Джампінг був створений для тих, хто прагне вдосконалити власне тіло, але монотонні тренування і повторення типових вправ вже набридли і не викликають бажання займатися. Натомість, джампінг - це зовсім інша сторона фітнесу в якій не буде навантаження на суглоби. Це дійсно веселі та кайфові заняття, адже ви не відчуваєте, що працюєте для схуднення. Ви стрибаєте під запальну музику і ловите задоволення від кожної хвилини процесу. Хіба ж не про це мріє кожен, хто хоче схуднути, укріпити м’язи і надати тілу нового привабливого силуету? Відповідь “так”? Тоді, стрибульки саме для вас.

З чого ж складається заняття зумби і в чому його особливість? Насамперед, це мегаефективне поєднання спортивних навантажень та ритмічних кардіо-тренувань у вигляді танцювальних рухів, запозичених із латино-американських танців. За одну годину тренування людина легко спалює 400-500 калорій, при цьому не відчуваючи виснаження та втоми. Навпаки - прилив енергії та бадьорості на весь день. Будь-який фітнес-тренер з впевненістю скаже, що такі тренування найкращі, якщо на меті у вас позбутися зайвих кілограмів, більш того, плюсів у зумби так багато, що, якби захотіти розповісти про всі, на це б пішли години. Ось основні з них:

  • один з найефективніших способів “прокачати” серцево-судинну систему, перевершить ефект від будь-якого іншого кардіо-тренування;
  • хороша нагода покращити танцювальні здібності;
  • розвивається негана пластичність та граційність;
  • навчитися може будь-хто, адже джампінг складається з дуже простих рухів;
  • тренування чудово підійдуть людям, які не зовсім “дружать” із спортом; під час занять людина задіює всі м’язи, таким чином, тренуючи тіло повністю;без навантажень на суглоби( тренування як у воді)

Джампінг Фітнес Тернопіль - Fitonyashka Запрошує!

Завітайте до нас на запальний джампінг вже зараз щоб відчути гарячу атмосферу фітнесу та “прокачати” своє тіло на всі 100! Саме для наших відданих клієнтів ми розробляємо супер-тренування, щоб вам не просто сподобалося, а й хотілося знову і знову повертатися у нашу драйвову команду. Бронюйте місце прямо зараз, не відкладайте на потім. З нами весело, не вистачає лише вас!

© Фітнес Клуб Фітоняшка 2010-2021. Всі права захищено.
Розробка та просування сайту: Zelios